maj 10

Uczeń klasy 4Tf – Grzegorz Rozkrut bierze w tym roku udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych. Projekt pt. „Tworzenie wizualizacji architektonicznych renderowanych w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem silników graficznych” uczeń wykonywał między innymi w ramach zajęć z modułu Grafika komputerowa i multimedia. Grzegorzowi dziękuję za zaangażowanie i trzymam kciuki za wyniki!

Aleksandra Miętus – nauczyciel GKiM

maj 10

Po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie filmowym „Mój zawód – moja pasja”. Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie. Dwuosobowy zespół z klast 3Tg: Radosław Poznaniak i Oskar Rodak stworzyli film promujący ich pasję, ich zawód, tj. zawód grafika konputerowego. Film opublikujemy już wkrótce. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach filmowo-telewizyjnych, które odbyły się w TVP Szczecin. Chłopcom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie! I oczywiście namawiam do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Aleksandra Miętus – nauczyciel GKiM

paź 26

Niniejsza strona jest oficjalną witryną modułu „Grafika komputerowa i multimedia” nauczanego przez mgr inż. Aleksandrę Miętus w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie. Materiały edukacyjne umieszczono dla uczniów, aby w dowolnej chwili mogli nadrobić zaległości bądź poszerzyć swoje zainteresowania z grafiki i multimediów. Uprzejmie proszę wszystkich korzystających z zamieszczonych tu ćwiczeń o podanie źródła do strony/autorki. Szanujmy wzajemnie swoją pracę!